TEST

Fitness

Objednávky na recepci FRY Relax Centra Fryčovice nebo na telefonu: +420 558 668 058

Power yoga pod vedením Lindy Michnnové

Každý čtvrtek 18.00 – 19.00 hod.

Cena: 80,- Kč/ hod.

Poweryoga je cvičení, ale i způsob jak změnit svůj svět. Je to nauka o péči, udržování a ochraně těla, mysli i duše. Je to cvičení, které uspokojuje naši potřebu po fyzické zátěži, uklidní nás, narovná a dodá tělu energii, kterou jsme během dne ztratili. Poweryoga se chová k tělu velice šetrně, je to ucelená aktivita pro rovnoměrný rozvoj tělesné, psychické i duchovní stránky člověka. V poweryoze používáme stejné ásány jako v joze, ale jsou upraveny do koloběhu síly a protažení tak, že celé tělo je rovnoměrně zatěžováno. To znamená, je-li jeden sval posilován, druhý je protažen a naopak. Poweryoga nám otevírá prostor k poznání sebe sama. Našim cílem je být v klidu a v pohodě, ale zároveň mít štíhlé a vytrénované tělo.

Více na http://liliyoga.cz

Fitness body styling

Každé pondělí 19.00 – 20.30 hod.

Cena: 80,-Kč/hod.

Bodystyling pomáhá rovnoměrně formovat a zpevňovat postavu. Trénink se soustřeďuje na formování svalů celého těla, můžete se ovšem zaměřit pouze na problémové partie – stehna, hýždě a břišní svaly. Bodystyling je kombinace klasického aerobicu, který slouží k zahřátí celého těla, a posilování. Tempo se střídá podle toho , které svalové skupiny zrovna procvičujeme, přičemž byste měli periodicky střídat svaly horních a dolních končetin, aby nedošlo k jejich přetížení.

Cvičením se zpevňuje a formuje celé tělo ( a zejména problémové partie), dochází také k protažení a posílení celého těla.Výhodou je, že je vhodný pro jedince různého věku s různou kondicí a působí jako odreagování.

Při cvičení se používá náčiní – například gumičky, činky a tyče, naopak se ale nemusíte učit složité choreografie.